Zeytinyağı- 2020/2021 Erken Hasat, Soğuk Sıkım 5 litre

Fiyat:
264,90 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Kimyasalsız yetiştirilmiş narların kabukları.
12,90 TL
7,90 TL
%38,8
Yabani Rezene Otu Kurusu
12,90 TL
Toz halde 2 paket rafine edilmemiş deniz tuzu.
15,80 TL
13,93 TL
%11,8
Maks. 0.8 dizyem
Zeytin ağacı ve zeytinyağı bizim için tutku gibi. Yıllardır kendimiz için üretiyoruz veya güvenilir markaları sizler ile buluşturuyoruz buluşturmaya da devam edeceğiz.  Bu sene bir de kendi markamız ile üretmek istedik.  Sağlıklı zeytinyağına herkesin ulaşabilmesi için her aşamasında başında olarak enfes bir yağ ürettik. Tabii ki kontinü sistem, tabii ki Tarım Köyişleri izni  ile çalışan gıcır gıcır bir fabrikada. 

Ayvalık - Burhaniye arası zeytinler toplandı ve bir parti aynı gün biri  ise 2 gün içinde sıkıldı. Bu aşama çok önemli çünkü bekledikçe içindeki değerli mineraller azalıyor. Fabrikanın bir makinesi soğuk sıkım yapabilmek adına bizim için bir kaç saat durdu. Mesai bitimini bekledi ve bizim soğuk sıkım yağımız  sadece makinenin kendi dönme sıcaklığı olan derecede sıkıldı o da maks. 20 derece.  Biz ona zeytinyağı değil aslında zeytin suyu diyoruz. Meyve suyu. Ekmekleri peyniri alıp ilk  çıkan damlaların tadına baktık. Şahane. Hiç filtre edilmeden plastikte bekletmeden 2 gün  içinde tenekelere doldurduk. Sıkıldığında oleik asit oranı 0.5. En altta siyah zeytin tortusu kalacak. Bu siyah kısmı mümkün ise çiğ, değil ise et yemeklerine direk veya sos olarak kullaıp mutlaka tüketin. Yüzünüze, elinize  sürün öyle değerli bir şey!.
Diğer Özellikler
Stok Koduperi-010
MarkaEkoPeri
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats app hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.