Zeopur 0.10 mikron toz zeolit klinoptilolit 250 gr.

Zeopur 0.10 mikron toz zeolit klinoptilolit 250 gr.
Zeopur 0.10 mikron toz zeolit klinoptilolit 250 gr.
Zeopur 0.10 mikron toz zeolit klinoptilolit 250 gr.
Zeopur 0.10 mikron toz zeolit klinoptilolit 250 gr.
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
EkoperiPuan : 64.325
Fiyat:
79,90 TL
Havale / EFT:
75,91 TL
5.0 1
79.90 www.ekoperi.com
13,32 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
DİKKAT: Bu ürün Zeopur(TM)  adına Hepsibahçeden tarafından paketlenmiştir.
İşletme kayıt no: TR-48-K-015988.
Gıda Takviyesi değildir.  
Paket içeriği:  Net 250 gr. Zeolit  klinoptilolit toz. 0.10 mikrondur. 

Dünyada  Zeolit hangi alanlarda kullanılıyor:  Ziraat,tıp, hayvancılık, radyoaktif ve ağır metal ile kirlenmiş atıkların bertaraf edilmesi. 
Dünya çapında yaygın kullanım şekilleri: İnce yani 0.10- 0.40 Mikron  arası olanları suda karıştırarak içilerek kullanılmakta, cilt sorunları için maske yapılmakta, gıdaların ağır metallerden temizlenmesinde suya atılarak, ayak kokusu ve mantarını önlemek için ayakkabı içine dökmek, yaraların enfekte olmaması için yaraların üzerine serpmek, bedeninizden detoks yapabilmek adına banyo veya ayak yıkama suyuna katıp 20 dakika kadar içinde beklemek şeklinde kullanım alanları vardır. 
Dikkat: Bu ürün bir gıda takviyesi değildir. Yukarıda yazılanlar tıbbi tedavi veya öneri yerine geçmez. 

Hayvanlar için dünyada yaygın kullanımı: Yem katkısı olarak, hayvanların yaralarında, alerjilerinde (veteriner hekiminize danışınız),  her türlü sağlık sorununda yahut önleyici olarak kullanılabilir.  Özellikle ABD'de yapılan bazı çalışmalarda düzenli kullanımda hayvanlarda Sars, Mers virüslerinde başarı gösterdiği, kanserli tümörlerin küçüldüğü bulunmuştur. Bu makalelere internetten ulaşabilirsiniz. 

Zeolit tamamen doğal, hiç bir katkı içermeyen doğanın  300 milyon yıl içinde  oluşturduğu son derece değerli bir mineraldir. Volkanik kayaların tuzlu su ile etkileşiminden oluşmaktadır. Klinoptilolit cinsi aynı zamanda  hayvan ve insanların bedeninden ağır metalleri, radyasyonu ve zararlı hücreleri, bakterileri atmak için oldukça yaygın biçimde kullanılmaktadır.  

Sağlıklı günlere..


 
Diğer Özellikler
Stok Kodu250 grm. zeopur toz
MarkaEkoPeri
Stok DurumuVar
                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats app hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.