Zeoper Zeolit Klinoptilolit Takviye Edici Gıda- Şase

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
EkoperiPuan : 475.000
Fiyat:
550,00 TL
Havale / EFT:
522,50 TL
91,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo


Paket içinde 30 adet şase vardır herbiri tek kullanım içindir. 
Zeolit Klinoptilolit volkanik kökenli bir mineraldir. Deniz ve yer altı sularının, lavlar ile birleştiğinde oluşturduğu volkanik kayalarda oluşur.


Klinoptilolitin kimyasal formülü (Na0.5K2.5) (Ca1.0Mg0.5) (Al6Si30) O72.24H2O dur. Açılımı Hidrate Sodyum Potasyum Kalsiyum Alumüno Silikat, kısaca Potasyum-kalsiyum-sodyum Alumino silika’dır.
Zeolit Klinoptilolit’in  yapısındaki Na+, K+, Ca+2 ve Mg+2 iyonları değişebilir iyonlar olarak bilinmektedir. Bu iyonlar, aluminosilika yapısını bozmadan, sulu solüsyonlardaki diğer katyonlar ile kolayca yer değiştirebilmektedir. Bu olay iyon değişimi ya da katyon değişimi olarak bilinmektedir. Amonyum, kurşun, civa ve diğer ağır metaller gibi zararlı elementlerle yer değiştirerek temizlik yapmaktadır.
Kinoptilolit (zeolit), çeşitli toksinler, mantarlar ve ağır metaller için bir mıknatıs görevi görür ve iyon değişimi sayesinde kendi bünyesine hapseder. Hapsolmuş ağır metaller ile klinoptilolit vücuttan atılır.
Klinoptilolit Ca ( Kalsiyum yönünden çok zengin olduğundan dolayı yara için gerekli kalsiyum kaynağı da oluşturur.
Kullanımı: Günde tercihen sabah -akşam aç karnına birer şaseyi bir bardak suya katarak içiniz. İçinde zeolit haricine başka bir katkı yoktur. 
Klinoptilolit;
  • Antiviral
  • Antibakteriyel
  • Antifungal
  • Absorban
  • İyon Değişimi
özellikleri mevcuttur.

Diğer Özellikler
Stok KoduZeoper-şase
MarkaZeoper
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats App hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.