Yeni Dünya Şifa Kodları Modül I

Yeni Dünya Şifa Kodları Modül I
Görsel 1
EkoperiPuan : 474.050
Fiyat:
538,92 TL
Havale / EFT:
511,97 TL
538.92 www.ekoperi.com
89,82 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kargo Bedava
Yeni Dünya Şifa Kodları Çalışması 

Yeni Dünya Şifa Kodları nedir?

Her şey enerjiden oluşur. Bizim fiziksel olarak gördüğümüz her şey aslında varolanın sadece %0.01’ini kapsar. Görünmeyen alanlar %99.99 oranındadır. Hepimiz yüksekten alçağa kadar farklı titreşimlere sahip enerjilerden oluşuyoruz. En yüksek enerjimiz ruhumuz, en düşük titreşimimiz fiziksel yoğunluktaki bedenimizdir. Her maddenin Yaratıcı tarafından oluşturulan belli bir frekans grubundan oluşmuş orijinal mavi karbon kopya (blueprint) denen bir tasarımı vardır. Bu orijinal tasarım frekansları bir kalem için de vardır, daha karmaşık bir insan bedeni için de.

Yeni Dünya Şifa Kodları ne kadar etkili?
Derin meditasyonlarında Yaratıcının bulunduğu 15.boyuta kadar çıkan mistik Ah’Ki şifalanmanın daha hızlı ve kolay bir yolunu ararken Yeni Dünya Şifa kodları adı verilen frekans paketleri ona gelmeye başladı. Yeni Dünya Şifa Kodları şimdiye kadar insanlığa gelen tüm teknikler arasında en hızlı şekilde enerji blokajlarını çözebilme kapasitesine sahip teknik. Grobovoi sayıları, Reiki, Duygu Şifresi, Beden Şifresi gibi metodlar 10 üzerinden 2-3-4 enerji salma kapasitesine sahipken, theta healing 8 kapasitesinde, Yeni Dünya Şifa Kodları ise 10 üzerinden 10 salma kapasitesine sahip. Bu yüzden diğer metodları çok uzun süre ve tekrarlayarak uygulamak gerekiyor. Bu da derin temizlik isteyen konularda, kişilerin ümitsizliğe düşmesine yol açabilir. Yeni Dünya Şifa Kodları bu açıdan çok hızlı etki gösterir.
Yeni Dünya Şifa Kodları neye yarar?
Yeni Dünya Şifa Kodları orijinal mavi karbon kopya dizaynlarını içerir. Bu kodlar insanların özdizaynlarının detaylarını içerir. Uygulandığında kişinin yüksek benliğinin seçtiği zamanlama ve sırada tüm fiziksel, duygusal, zihinsel ve enerjik seviyelerde kolaylık ve zarafetle çalışır. Yeni dünya şifa kodları bizim hayat amacımızı tanımlamamız ve bu hayattaki misyonumuzu tamamlamamıza yardımcı olurlar. Gerçekte sınırsız sayıda kodlar vardır. Atölye çalışmalarında sırayla modül modül bu kodlar paylaşılacaktır.
Yeni Dünya Şifa Kodlarını nasıl kullanabilirim?

Bu kodlar Yaratıcımızdan insanlığa ve tüm canlılara hediyedir. Bir kodu kullanmak için şu şekilde sesli söyleyebilirsiniz:
“…….kodunu zarafetle ve kolaylıkla çalıştır, ŞİMDİ!”
Bir kodu kendiniz için söylediğinizde ruhunuzun en yüksek boyuttaki bilge parçası olan Yüksek Benliğiniz sizin için en uygun zaman ve sırada bu kodu çalıştırır.
*Bir kodu başkası için kullanmak isterseniz onun rızasını alabilir ve ona söyletebilirsiniz. İkinci bir yol da onun yüksek benliğine bu kodu gönderip kendi iç filtresinden geçip çalışmasına izin vermektir. Bunu kendi çocuklarınız, hayvanlarınız ya da yardımcı olmak istediğiniz insanlar için yapabilirsiniz. 


I. Modülde öğrendiğiniz kodları kendiniz, aileniz ve yakınlarınız için izin almak koşulu ile (18 yaş altı çocuklarınızdan veya zihinsel olarak düzgün düşünemeyen kişilerden izin gerekmez) uygulayabilirsiniz. Danışman iseniz kodlarla komple etkili bir seans yapmak III. Modülde gösterilecek ve siz de  ‘Yeni Dünya Şifa Kodları uygulayıcısı’ olabileceksiniz. Tüm uygulayıcılar sayfalarımızda duyurulacaktır.
*Kodlar ilk olarak enerjik bedende çalışır, enerjik bedendeki dönüşüm zamanla fiziksel bedende gözlemlenir. Kodlar fiziksel, duygusal, zihinsel ve spiritüel tüm bedenlerde çalışır.
*Bir kodu tek sefer söyleyerek çalıştırdığınızda anında çalışmaya başlar, bazen birkaç gün sonra tekrar aktive etmek gerekebilir. Sayı sekansları gibi çok defa tekrarlanmaz. Yeni Dünya Şifa Kodlarının tekrarlanma süresini her kişi günde 1-3 kez mi, kaç gün sonra tekrarlaması gerekir bireysel olarak kas testiyle (kinesioloji ile) kontrol etmek gerekir. Kas testi Atölye Modül I’de gösterilecektir.
*Kodlar, yüksek benlik filtresinden geçtiği için kişi hazır değilse, ya da hayat yolunda buna ihtiyacı yoksa yahut kişi için doğru zamanlama değilse çalışmazlar.

*Dünyanın en kuvvetli şifa çalışması olması dolayısı ile bu kodlar çok kuvvetli bir bilinçaltı temizliği aracıdırlar.
Enerji odaları nedir?
Enerji odalarını birçok kodu bir arada barındıran spesifik konularda çalışan enerji baloncukları gibi düşünebilirsiniz. Bir enerji odasını kullandığınızda odada o konudaki şifalanma bitene kadar kalırsınız, kodlar gibi tekrarlama gerektirmez. Odanın enerjisi gerekli temizliği tamamladığında odadan otomatik olarak çıkarsınız. Buna bir örnek olarak “Ağrıyı kes Odasını” verebilirim. Bu enerji odası nasıl çalışması gerektiği konusunda işleyen 85.000’den fazla kod barındırır. Ağrılar bedenimizin bize verdiği mesajlardır. Belki yanlış bir şey yapıyoruzdur veya o sırada bir şifalanma içerisindeyizdir. Enerji Odaları daha çok II. Modülde öğretilecektir.

Enerji odaları nasıl kullanılır?

Aynı kodlarda olduğu gibi bir enerji odasını kullanmaya niyet ettiğinizde odaya girdiğinizi hayal edebilirsiniz.
“…….odasını zarafetle ve kolaylıkla çalıştır, ŞİMDİ!”

Daha da kolayı var, kodlar ve enerji odaları da niyetle çalıştığı için bunları kullanmaya niyet edip kodun veya odanın ismini söylemeniz de aynı etkiyi gösterir!

Şifalanma bu kadar kolay olabilir mi?


Kodların ne kadar kolay olduğunu görebiliyorsunuz? Milyonlarda aracın içinde kodlar ve enerji odaları işinizi gerçekten çok kolaylaştıracaktır.

Arzu eden herkese print edilebilir katılım belgesi verilecektir.


Kayıt için: 0532 359 51 11
 
Diğer Özellikler
Stok KoduKT-24102020
MarkaAyla Yaren
Stok DurumuVar
                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats app hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.