Toz halde dökme Zeolit Klinoptilolit Toz. 0.10 mikron. 1 Kg.

Fiyat:
299,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Toz halde 3 paket rafine edilmemiş granül deniz tuzu.
75,15 TL
Hijyenik koşullarda kurutulmuş adaçayı
29,90 TL
DİKKAT: Bu ürün dökmedir. Aktar ortamında dolum yapılmıştır. Yani Gıda Takviyesi değildir. farmasötik ve hijyenik ortamda dolum yapılmamıştır.  Dökme ürünleri kullanıp kullanmamak kişinin kendi tasarrufundadır. 

Paket içeriği:  1000 gr. dökme halde zeolit  toz. 0.10 mikrondur. Plastik kapalı kapta gönderilir. 

Kullanım alanları:
İnsanlar için: 0.10 Mikron içilebilir mikron düzeyidir. Bu mineralin  analiz raporları mevcuttur. Yüz maskesi, banyo, ayak tozu olarak kullanılabilir.  Ayrıca iltihaplı yaralar, yatak yaraları üzerine serpilebilir. Ayak kokusunu ve mantarı önlemek veya tedavisine destek amacı ile ayak banyo suyuna katılabilir. 
Hayvanlar için: Yem katkısı olarak, hayvanların yaralarında, alerjilerinde (veteriner hekiminize danışınız),  her türlü sağlık sorununda yahut önleyici olarak kullanılabilir.  Özellikle ABD'de yapılan bazı çalışmalarda düzenli kullanımda hayvanlarda Sars, Mers virüslerinde başarı gösterdiği, kanserli tümörlerin küçüldüğü bulunmuştur. Bu makalelere internetten ulaşabilirsiniz. 

Tamamen   doğanın  300 milyon yıl içinde  oluşturduğu son derece değerli bir mineral Zeolit.   Volkanik kayaların tuzlu su ile etkileşiminden oluşuyor. Klinoptilolit cinsi aynı zamanda  hayvan ve insanların bedeninden ağır metalleri, radyasyonu ve zararlı hücreleri, bakterileri atmak için kullanılıyor.  


Sağlıklı günlere..


 
Diğer Özellikler
Stok Koduzeolit dökme toz
MarkaEkoPeri
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats App hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.