Su, meyve, sebze canlandırıcı. Sürahi boyudur.

Fiyat:
289,90 TL
İndirimli Fiyat (%13,8) :
249,90 TL
Kazancınız 40,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Kimyasalsız yetiştirilmiş narların kabukları.
12,90 TL
Toz halde 2 paket rafine edilmemiş deniz tuzu.
42,90 TL
Yerli Kimyasalsız Patlatmalık Mısır
34,90 TL
                                             SU- MEYVE  CANLANDIRICI AHŞAP TABLA
Teknik özellikler: Çapı: 20 cm
 Kalınlık: 2.5 cm  
Neodyum mıknatıs gücü : 8.600

   CANLI SU DONMUŞ (ÖLÜ) SU
Bu tabiri ilk kez duymuş olabilirsiniz. Dünyada artık su ile ilgili yapılan bir çok deney, bilimsel çalışma var. Donuk /ölü su nedir? Kaynağından alındıktan sonra 6-8 saat içinde suyun çizdiği sonsuzluk işareti olan 8 akışı duruyor ve su moleküler olarak donuyor bir anlamda ölüyor. Ölü su da bedenimizde sadece dolaşıyor ve donuk ve kalınlaşmış moleküller hücre bazına inemiyor. Sonuç olarak içtiğimiz suyun içindeki değerli minerallerden faydalanamıyoruz. Ölü su içenler de mineral eksikliği, damar sertliği, taşlar v.b. gibi bir çok sorunla karşılaşabiliyor.

Sadece su mudur? Hayır. Meyveler, sebzeler de aynı şekilde kaynaktan alındıktan sonra modelüker olarak donuklaşıyor ve vitamin, mineral olarak faydası gün geçtikçe de azalıyor. Sofranıza gelene kadar günlerce depolarda bekleyen gıdaların besleyici özelliği de günler içinde yok olmaya devam ediyor.
Şehir hayatında kaynaktan su almamız, dalından meyve sebze yememiz çok zor olduğuna göre ne yapacağız? Yanıtı aslında çok basit.


1950'lerde bir Rus bilim adamı suyun manyetize edilmesi adına çalışmalarda bulundu. Sonuçlar harika idi.
Daha sonra bir çok bilimsel çalışma yapıldı ve yine sonuçlar oldukça dikkat çekici idi: Manyetize su içenlerde kan değerlerinin, tansiyonun iyiye gittiği, sperm kalitesinin arttığı, insan ve hayvanlarda antioksidan özelliğin öne çıktığı, safra kesesi ve böbrek taşlarının kırılmasında etkili olduğu, kan damarlarının açık kalmasını sağlayarak tansiyon ve damar sertliğinin önlenmesinde yardımcı olduğu kanıtlandı. Ayrıca ilaçların zararlı etkilerini de atmak için etkili olabileceği de yapılan deney sonuçları arasındaki bulgulardan. Yapılan bu çalışmalarda (kaynak linki aşağıda), manyetize edilmiş suyun pH değerinin değiştiği, bakteri sayısında azalma olduğu, iletkenliğinin arttığı da diğer bulgular arasında.
Bu çalışmalardan sonra bir çok ürün piyasaya sürüldü. Suyun manyetize edilmesi adına güçlü neodyum mıknatıslar ile su canlandırıcı tablalar üretildi. Bir çok pahalı filtreleme sistemlerine göre oldukça ekonomik bir yöntem.
Sadece güçlü neodyum mıknatıslı altlıkların üstüne bardak, sürahi veya sebze, meyve tabaklarınızı yerleştiriyorsunuz. 8 -10 dakika beklemeniz yeterli. Bu sürede suyun veya gıdanın içindeki moleküller harekete geçerek suya kaynaktaki halini kazandırıyor.

Ekoperi’nin ürettiği su canlandırıcıları çok güçlü neodyum mıknatıslar içerir. 10.600 gaus gücü ile oldukça hızlı hareket eder. Tamamen doğal suya dayanıklı ahşaptan üretilmiştir. Üzerinde hiçbir kimyasal barındırmaz. Sadece dayanıklı olması açısından yağlanmıştır.
Sevdiklerinize ürünümüzü hediye etmek isterseniz lütfen sipariş formunuzda belirtiniz.  Canlandırıcı hediye paketi ile gönderilecektir.

*Kaynak: https://www.researchgate.net/…/319186096_Biological_Effects… 
Diğer Özellikler
Stok Kodusu canl. ekoperi sürahi
MarkaEkoPeri
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats App hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.