Su canlandırıcı, meyve-sebze canlandırıcı. Sürahi + bardak için

Görsel 1
Görsel 2
EkoperiPuan : 950.000
Fiyat:
1.200,00 TL
Havale / EFT:
1.140,00 TL
200,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
                                         SU- MEYVE  CANLANDIRICI AHŞAP TABLA
Teknik özellikler: 23 x 17 cm ebatlarındadır. Yükseklik: 2.5 cm 
 Tamamen doğal ağaçtır.  Üzerinde kimyasal bir cila bulunmaz. Doğal balmumu ile cilalandığından gıdalarınızı direk üzerine koyabilirsiniz.  İçerisinde iki tane neodyum çok güçlü mıknatıs bulunur. 
Her bir neodyum mıknatıs gücü: 15 -16.000 gaus iki adet mıknatıs vardır. Toplamı 30- 32.000 gücündedir. 
   CANLI SU DONMUŞ (ÖLÜ) SU

Donuk /ölü su nedir? Kaynağından alındıktan sonra 6-8 saat içinde suyun çizdiği sonsuzluk işareti olan 8 akışı duruyor ve su moleküler olarak donuyor bir anlamda ölüyor. Ölü su da bedenimizde sadece dolaşıyor ve donuk ve kalınlaşmış moleküller hücre bazına inemiyor. Sonuç olarak içtiğimiz suyun içindeki değerli minerallerden faydalanamıyoruz. Ölü-Donuk su içenler mineral eksikliği, damar sertliği, taşlar v.b. gibi birçok sorunla karşılaşabiliyor.

Sadece su için mi kullanılıyor? Hayır. Meyveler, sebzeler, (hatta hazırlanmış gıdalar da Örn; bebek çorbaları, mamaları v.s.) de aynı şekilde kaynaktan alındıktan sonra modelüker olarak donuklaşıyor ve vitamin, mineral olarak faydası gün geçtikçe de azalıyor. Sofranıza gelene kadar günlerce depolarda bekleyen gıdaların besleyici özelliği de günler içinde yok olmaya devam ediyor.
Şehir hayatında kaynaktan su almamız, dalından meyve sebze yememiz çok zor olduğuna göre ne yapacağız? Yanıtı aslında çok basit.
Bir canlandırıcı tabla kullanmak.


1950'lerde bir Rus bilim adamı suyun manyetize edilmesi adına çalışmalarda bulundu. Sonuçlar harika idi.
Daha sonra bir çok bilimsel çalışma yapıldı ve yine sonuçlar oldukça dikkat çekici idi: Manyetize su içenlerde kan değerlerinin, tansiyonun iyiye gittiği, sperm kalitesinin arttığı, insan ve hayvanlarda antioksidan özelliğin öne çıktığı, safra kesesi ve böbrek taşlarının kırılmasında etkili olduğu, kan damarlarının açık kalmasını sağlayarak tansiyon ve damar sertliğinin önlenmesinde yardımcı olduğu kanıtlandı. Ayrıca ilaçların zararlı etkilerini de atmak için etkili olabileceği de yapılan deney sonuçları arasındaki bulgulardan. Yapılan bu çalışmalarda (kaynak linki aşağıda), manyetize edilmiş suyun pH değerinin değiştiği, bakteri sayısında azalma olduğu, iletkenliğinin arttığı da diğer bulgular arasında.
Bu çalışmalardan sonra bir çok ürün piyasaya sürüldü. Suyun manyetize edilmesi adına güçlü neodyum mıknatıslar ile su canlandırıcı tablalar üretildi. Bir çok pahalı filtreleme sistemlerine göre oldukça ekonomik bir yöntem.
Sadece güçlü neodyum mıknatıslı altlıkların üstüne bardak, sürahi veya sebze, meyve tabaklarınızı yerleştiriyorsunuz. 8 -10 dakika beklemeniz yeterli. Bu sürede suyun veya gıdanın içindeki moleküller harekete geçerek suya kaynaktaki halini kazandırıyor.

Ekoperi’nin ürettiği su canlandırıcıları çok güçlü neodyum mıknatıslar içerir. Belirtilen gaus gücü ile oldukça hızlı hareket eder. Tamamen doğal suya dayanıklı ahşaptan üretilmiştir. Üzerinde hiçbir kimyasal barındırmaz. Sadece dayanıklı olması açısından yağlanmıştır.

*Kaynak: https://www.researchgate.net/…/319186096_Biological_Effects… 
Diğer Özellikler
Stok Kodusu canl. ekoperi sürahi
MarkaEkoPeri
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats App hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.