Sivaderm Koolodial Gümüş Suyu- 100 Ml.

Görsel 1
EkoperiPuan : 98.962
Fiyat:
135,00 TL
İndirimli Fiyat (%7,4) :
125,00 TL
Kazancınız 10,00 TL
Havale / EFT:
118,75 TL
20,83 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Ambalaj: 100 ML'lik fıs fıs şişelerdedir. Kullanımı ve taşıması kolay ambalaj.  

KOLLOİDAL GÜMÜŞ

GÜMÜŞÜN EN SAF VE DEĞERLI HÂLİ. Sivaderm Gümüş Suyu. 
Kolloidal gümüş hiçbir katkı maddesi içermez! 2010 senesinden beri sağlık bakanlığından onaylı en yüksek kalitede gümüş suyu üretmekteyiz. Gümüş suyu, cilt hücrelerinin iç ve dış etkilerden kaynaklanan kirletici maddelerinden kurtulmasına ve detoksifikasyon sürecini desteklemesine yardımcı olur. İçerisinde dış farktörlerden fazlasıyla etkilenen cildimizin bakımını sağlar. Gümüş çok eski tarihlerden beri hem değerli hem de şifalı bir maden olarak tanınır. Gümüşün antibiyotik etkileri her dönem için kabul edilmiştir. Bu nedenle eski çağlarda, gümüşten yapılan çatal ve bıçaklar kullanmak ya da gümüş kaplarda yemek yeyip gümüş kupalardan bir şeyler içmek önemli olmuştur.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN İDEAL
Bebekler, çocuklar ve yetişkinler
Vücut ve yüz 

DAYNIKLILIK:
Prensip olarak, kolloidal gümüşün hiçbir zararı yoktur, çünkü gümüş suyunda hiç bir mikrop hayatta kalamaz. Lâkin etkisi, yavaş yavaş başlangıçtan itibaren azalır. Böylece, mümkün olduğu kadar taze olanını kullanmakta fayda vardır. Bakanlığın uygun gördüğü süre üretimden itibaren 1 yıldır. Ancak bizler stok yapmadığımızdan, ve ihtiyaç dahilinde sürekli üretimde olduğumuzdan ürünler genellikle yakın tarihlidir.

DEPOLAMA:
Üretilmiş gümüş çözeltiler öncelikle elektromanyetik alanlardan korunmalıdır. Bu yüzden buzdolabına veya hoparlör vb. veya bilgisayar gibi şeylerin yakınlarına, koymayın. Mobil iletişim, radar vb. Radyasyona karşı koruyun. Ayrıca, özellikle gün ışığına karşı koruma önemlidir, kısa süreli etkiler pek önemli değildir. Kolloidal gümüşün kahverengi cam şişelerde veya karton veya başka bir ışık koruması olan şeffaf cam şişelerde depolanması önemlidir. Kolloidal gümüşün makul derecede serin tutulması (10-30 santigrat) da eşit derecede önemlidir. İdeal bir mahzen olabilir, ancak genellikle oda sıcaklığında saklamak yeterlidir.

NOT:
Yasal nedenlerden ötürü bu ürünü yalnızca dış kullanım için sunuyoruz. Diğer kullanımlar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Oral kullanım, tamamen kişinin kendi takdirine bağlı olarak ve kendi sorumluluğunda gerçekleşir. Ürün, kanıtlanmış bir gümüş temas alerjisi olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. 

Diğer Özellikler
Stok KoduSiva-100 ml
MarkaSiva Derm
Stok DurumuVar
                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats App hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.