Sabun Cevizi- Çamaşır- Bulaşık Yıkama-

Fiyat:
98,90 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Zeolit klinoptilolit takviye edici gıda. Tablet halindedir.
149,90 TL
Toz halde zeolit klinoptilolit.
189,90 TL
Toz halde zeolit klinoptilolit.
124,90 TL
Nedir?

Sabun cevizi, Himalaya bölgesine özgü bir bitkisel temizlik ürünü. Son zamanlarda, dünya çapında çevre dostu bir deterjan alternatifi haline gelen sabun cevizleri, hassas ciltliler ve kimyasallara alerjisi olanlar için harika bir seçenek! Hem bebekler hem yetişkinler için ideal.

??Nasıl Temizler?

Sabun cevizi kabukları suyu emer ve yıkama esnasında doğal bir yüzey aktif madde olan saponinleri serbest bırakır ve köpürür. Böylelikle giysileri, kir, pislik ve yağlardan arındırır. Kimyasal muadillerinin aksine, aşındırma ve solma yapmaz. Ürünün üzerinde sabun cevizlerinin nasıl kullanılacağına dair oldukça pratik açıklamalar yer alıyor. Kısaca bahsedersek çamaşırların için:

?

1.  Ürünün içinden çıkan minik bez keseye kabukları koy ve kesenin ağzını sıkıca bağla.

2.  Keseyi çamaşırların arasına yerleştir. 30 derece veya üzeri bir sıcaklıkta yıkama işlemini başlat.?

3.  Kullanılmış kabukları dört yıkamaya kadar tekrar kullanabilirsin. 

?

Bulaşıkların için ise sabun cevizlerini kaynatarak sıvısını elde etmen ve tablet gözüne koyman gerekiyor. Soruların varsa bize sağ aşağıdaki sohbet aracını kullanarak veya Instagram'dan yazarak ulaşabilirsin :)

?Uzun Ömürlü & Hesaplı

Aynı sabun cevizleri ile ardışık dört yıkama yapabilirsin. Böylelikle çok daha düşük maliyetle daha fazla yıkama yapabilirsin. Yıkama başına maliyetine bakıldığında diğer deterjanlara göre çok daha cep dostu.

?

????????Hipoalerjenik

Sabun cevizleri sentetik kimyasal içermez. Parfümsüz olduğu için deterjan kokusu yoktur. Hassas bir cilde sahip isen sabun cevizi tam sana göre!

?Çevre Dostu

Sabun cevizleri sürdürülebilir bir seçenek! Cevizlerini tamamen kullanılabilirsin ve daha sonra kompostlayarak bitkilerin için gübre amaçlı kullanabilirsin. Ürünümüz %100 pamuk ham bez kese içerisinde gelmektedir.

?şerit.jpg

şerit.jpg


Diğer Özellikler
Stok Kodusbn-cvz
MarkaKöpük
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats App hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.