O'rain Aktif Anyonik Oksijen- 16 tek kullanımlık flakon

Fiyat:
178,90 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Zeolit klinoptilolit takviye edici gıda. 250 gram toz haldedir.
129,90 TL
Toz halde zeolit klinoptilolit.
169,90 TL
Toz halde zeolit klinoptilolit.
94,90 TL
 • Ürün yepyeni formunda karşınızda. Her birği 5ml olan 12 adet flakon (tüpçük) bulunur. İçinde ürün kullanım ömrü bir senedir ancak açtıktan sonra 15 gün içinde kullanmanız önerilir.  Hastalık önleyici desteği olarak kullanabilirsiniz hastalıklar esnasında günde 7-8 kere kullanabilirsiniz. 
 •  
 • Bu ürün, Sars Cov-2 Corona, Covid 19'u öldüren UB20 08 aktif anyonik oksijen lisansı ile üretilmiştir. Sars Cov-2 Corona ve Covid 19 başta olmak üzere, bütün virüs, bakteri, mantar, küf enfeksiyonlarının tamamında çok yüksek etkiye sahip olan, bütün patojenleri saniyeler içerisinde öldürebilir. Kkandaki oksijen saturasyonunu yükselterek solunumu kolaylaştırabilir.  O'RAIN vücudun savunma mekanizmasının da hastalık esnasında ürettiği, su bazlı doğal biosittir. O RAIN mikroorganizmalara karşı korunmanızda yardımcı bir gıda takviyesi olan oksijen bazlı ve karvakrol ilaveli doğal bir üründür. Aktif anyonik Oksijen'e haiz olması sayesinde çok hızlı bir şekilde kandaki oksijen seviyesini yükseltir. OPR (Oksidatif Redoks Potansiyeli) değeri, dünya üzerindeki en yüksek değere sahip içilebilir formdaki tek üründür.
  • PH'ı doku uyumludur. Cildinize, açık yaralara, yumuşak dokulara, yanıklara, sivilce ve aknelerin olduğu bölgelere zarar vermez
  • Hiçbir koruyucu ve renklendirici içermez
  • Doğal formülü sayesinde irritasyon yapmaz ve alerjenik değildir.
  • İnsan sağlığına, hayvanlara, bitkilere (çok hücreli canlılara) zarar vermez
  • Yüksek teknoloji ile üretilmiş olan içerisine Karvakrol ve Kara Mürver ilave edilerek Gıda Takviyesi formunda 29/11/2011 tarih 28157-3 Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

İçindekiler:
Deiyonize su, Oksijen (E 948), Kekik Yağı (Carvacrol içerir), Kara Mürver Ekstresi, Potasyum Klorür, Kolekalsiferol (vitamin D3 kaynağı) Sodyum Klorür.

Kullanım Şekli:
11 yaş ve üzeri yetişkinler için Sabah-Akşam 3’er Damla’nın (Günde 6 Damla-1,5 ml) dil altına damlatılarak tüketimesi tavsiye edilir.

Saklama Koşulları:
Serin yerde muhafaza ediniz. Elektrikli cihazlardan uzak tutunuz. Kutusu içinde muhafaza ediniz. Her türlü ışıktan koruyunuz. Raf ömrü 1 yıldır. Kapağı açıldıktan sonra 15 gün içinde tüketiniz.

Aktif Anyonik Oksijen nedir?


İnsan vücudunda, çeşitli mikroorganizmalara karşı enfeksiyonlarla savaşmak için bağışıklık sistemimizin omurgasını oluşturan fagostik hücreleri sentezleyerek, vücudu korumak ve iyileştirmek için tüm memelilerde beyaz kan hücreleri tarafından doğal olarak üretilen enzimlerin, Aktif Anyonik Oksijen atomlarına sahip olan güçlendirilmiş halidir. Şok etkisine sahiptir.

Su bazlı bir solüsyon olup etken maddelerinin başında etkinliği arttırılmış Aktif Anyonik Oksijen vardır.

Anyonik Oksijen, mikroorganizmalara karşı savaşta geliştirilmiş, en güvenilir, en doğal ve en güçlü koruyucudur. Etkisi kesin ve hızlıdır.

Etkinliği laboratuvar çalışmalarında ve değişik klinik çalışmalarda kanıtlanmıştır. Aktif Anyonik Oksijen atomları ile etkinliği arttırılmış doğal bir enzim olduğundan yan etkisi tespit edilmemiş olan, Corona Covid 19 dahil mutasyona uğramış tüm virüs ve bakteri tabanlı hastalıklara karşı geliştirilmiş dünyadaki en hızlı ve güçlü Aktif Anyonik Oksijen molekülüne sahip organik enzimdir.

Etkinliği çok yüksektir, tedavi amaçlı kullanılmaya başlandığı ilk andan itibaren etkisini gösterir. Vücuda enfekte olan patojenler milisaniyeler içerisinde Aktif Anyonik Oksijen tarafından okside edilmeye başlanarak oksidatif patlama ile öldürülür. Ölü virüsler fagasitoz işlemi ile akyuvarlar tarafından yutulur.

Dezenfektan ve biyosidal formuise dünyadaki bilinen ve etkinliği tespit edilmiş toksititesi olmayan en iyi dezenfektanlardan 10 bin kata yakın daha etkilidir. Bütün virüs, bakteri, küf ve mantarları yüksek redoks potansiyeli (ORP) ile mikroorganizmaların atomlarından elektron kopartarak hücre duvar yapısından DNA’sına kadar tüm yaşamsal bölümlere etki edip saniyeler içerisinde okside ederek öldürür . Dünyadaki en güçlü dirence sahip virüs ve mikroorganizmalar da dahil oluşturdukları Biyofilm tabakasını Eradike ederken, Biyofilm altında uyku formunda bulunan tüm gizlenmiş patojenleri okside ederek öldürür.

Yeni lezyonların oluşumuna izin vermediği gibi, vücudun doku iyileşmesinden sorumlu Fibroblast ve Keratinositlerini akciğer lezyonları da dahil tedavi etmesini sağlar.

Ayrıca vücut da bulunan kanserojen maddeleri okside ederek parçalar, teknolojik ve organik maddelere nüfus ederek etkisiz hale getirir.

Aktif Anyonik Oksijen, Antiviral ve Antibakteriyel olup full spektrum tam koruma sağlar.

Alkol, Antibiyotik, Kortizon vs türü hiçbir kimyasal içermeyen tamamen organik, doğal su kadar güvenli Nötr PH, doku uyumlu fizyolojik molekül formundadır.

Doğal ve fizyolojik formülü sayesinde irritasyon yapmaz, alerjenik ve toksik değildir.

Aktif Anyonik Oksijen ayrıca Antihistamik, Antipruritik ve Antienflamatuar etkiye sahip olduğundan, yara ve yanık tedavilerinde de güvenle kullanılabilir. Kızarıklık, kaşıntı, ağrı gibi septomları azaltır. Alerjik reaksiyon, yanma, batma ve acı hissi oluşturmaz. Kalıntı problemi yoktur. Vücuda enfekte olmuş bütün virüs, bakteri vs enfeksiyon tedavilerinde dahilen kullanıldığı gibi, açık yaralar da dahil tüm vücut da , havadaki ve yüzeylerde ki patojenlerin öldürülmesinde dezenfektan olarak güvenle kullanılabilir.

İnsan sağlığına, hayvanlara, bitkilere ( çok hücreli canlılara ) zarar vermez.

Sisleme veya buhar yöntemi ile kullanıldığında civardaki ve havada asılı kalan mikroorganizmaların tamamını okside ederek öldürürken, içeriğindeki Anyonik Oksijen atomları sayesinde solunum yolu ile alınan hava kalitesini yükseltir.

Özellikle havalandırma sistemlerine uygulandığında ortamda bulunan bakteri ve virüsleri şok etkisi ile okside ederken, bunlara bağlı mevsimsel veya salgın hastalıkların oluşmasına müsade etmez.

Bütün virüs ve bakteri tabanlı hastalıklarda ve salgınlarda patojenlere karşı hem dahili (vücud içi) hem de harici kullanılabilir. Oksijenin biosit sıvı içerisindeki sekiz moleküllü ve Aktif Anyonik bir formudur.

İnsanları ve canlıları enfekte eden virüs, bakteri, mantar, küf kaynaklı enfeksiyon hastalıklarında, tüm coronal hastalıklar, COVID 19 ve mutasyonları dahil vücuda enfekte olan bütün patojenleri öldürürken, patojenlerin ölü hücre atıklarından vücudun kendi bağışıklık sistemi tarafından antikor üretmesini sağlayarak tüm virüs ve bakteri bazlı hastalıklara karşı vücudun savunma mekanizmasını güçlendiren, Aktif Anyonik Oksijen atomları sayesinde bütün patojenleri okside ederken, zayıf asidik özelliği sayesinde tahriş edici özelliği ve insan sağlığına zararı olmayan en geniş ve en etkili spektrumu olan şok etkili su bazlı doğal biosittir.

Vücut tarafından da üretilen bir enzim olduğu için toksititesi yoktur.

İçeriğinde bulunan Aktif Anyonik Oksijen atomları çok hızlı bir şekilde kandaki oksijen seviyesini yükselterek vücudun ihtiyacı olan oksijen seviyesini, risk seviyesinin üzerine taşırken vücuda enfekte olmuş patojenleri şok etkisi ile okside ederek öldürmeye başlar.

Buhar şeklinde solunum yolu ile alındığında Aktif Anyonik Oksijen atomları saniyeler içerisinde akciğerlerde oluşan lezyonlardaki patojenleri öldürmeye başlarken, hastanın solunum kalitesini çok süratli bir şekilde rehabilite ederek, hastanın boğularak ölme riskinin hızlı bir şekilde ortadan kalkmasına yardımcı olur.

İnsan vücudunda bağışıklık sistemini stimüle eden, analjezik, antihipoksik, detoksik ve antimikrobiyal özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler sonucunda Aktif Anyonik Oksijen solüsyonu periodontal doku yıkımını önlerken, iyileşme sürecini hızlandırır.

Dolaşımdaki oksijenin taşınmasına yardımcı olurken, kandaki oksijen seviyesini maksimuma çıkararak enfekte virüs ve bakterilerin çoğalmasına müsade etmez . Süperoksitdismutaz, katalaz, dehid- rogenaz, glutatyonperoksidaz enzimleri Anyonik Oksijen ile aktive olmaktadır. Bu enzimler organizmayı serbest oksijen radikallerinden korumaktadır. Hücredeki ribozom ve mitokondri miktarını arttırarak protein sentezini arttırmaktadır.

Anyonik Oksijen tedavisinin hedefleri; Patojenlerin elimine edilmesi, oksijen metabolizmasının restorasyonu, yaşamsal döngünün hızlanması, humoral antioksidan sistemin stimülasyonu, immün sistemin aktivasyonudur .

Etkileri nelerdir?


Süper güçlü bir okside edici ajandır. Aktif Anyonik Oksijen solüsyonu, binlerce klor molekülüne eşdeğerdir ve virüslere karşı çok kuvvetli ve hızlı öldürme kapasitesine sahiptir.

İyonize edilmiş oksijen atomları serbest halde bulunan / hücre duvarına yapışık olan / hücreye enfekte olmuş olan / hücre içerisine gizlenerek uyku modunda olan / lezyon oluşturmuş olan, objeler üzerinde bulunan, havada asılı duran tüm virüs ve patojenleri çok süratli bir şekilde okside ederek öldürür. Oksijenin biosit içerisinde sekiz moleküllü ve Anyonik Aktif su bazlı bir formudur.

İnsan vücudunda bağışıklık sistemini stimüle eden, analjezik, antihipoksik, detoksik ve antimikrobiyal özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler sonucunda Anyonik Oksijen, periodontal doku yıkımını önlerken , iyileşme sürecini hızlı bir şekilde etkiler .

Zincirleme reaksiyon ile serbest radikal ve patojenleri çok hızlı bir şekilde okside eder. Böylece patojenlerin DNA ve RNA sentezinin enzimini bozar. Her türlü PH ortamında etkilidir.

Antimikrobiyal olarak bakteri, mantar ve virüslere karşı şok etkilidir. Bu etki mikrobiyal hücrelere karşı selektif olup, insandaki hücrelere zarar vermemektedir.

Antibiyotiklere dirençli bakteri türlerinin tamamını öldürebilmektedir, hücresel ve humoral bağışıklık sistemi üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir.

Dolaşımdaki oksijenin taşınmasına yardımcı olurken, kandaki oksijen seviyesini maksimuma çıkararak enfekte virüs ve bakterilerin çoğalmasına müsade etmez. Süperoksitdismutaz, katalaz, dehidrogenaz, glutatyonperoksidaz enzimleri oksijen ile aktive olmaktadır. Bu enzimler organizmayı serbest oksijen radikallerinden korumaktadır.

Hücredeki ribozom ve mitokondri miktarını arttırarak protein sentezini arttırmaktadır.

Etkisi hızlı ve yüksektir, ilk andan itibaren vücuda enfekte olan bütün virüs, bakteri ve bunun gibi patojenleri çok hızlı bir şekilde okside ederek öldürmeye başlar.

Çeşitli yollar ile vücuda enfekte olan patojenlerin üremesine müsade etmeden yok eder.

Etki ettiği mikroorganizmalar


Etki ettiği mikroorganizmalar ve maddeler
 • Ağız hastalığı virüsleri
 • Koronal virüsler
 • Grip virüsleri
 • Herpes virüsleri
 • Adeno virüsleri
 • Solunum sinsityal virüsleri
 • Bağırsak virüsleri
 • Hepatit A virüsleri
 • Oral Herpes virüsü
 • Salgın hemorajikler, Ateş virüsleri
 • Mantarlar ve küfler
Başlıca;
 • Corona Covid 19 ve her türlü mutasyonları
 • Colicandida
 • Albicans Basillus Subtilus
 • Kuş Gribi
 • H5N1
 • Poliovirüs Tip1
 • Adenovirüs Tip 5
 • M. Norovirüs
 • C albicans
 • A Brasiliensis
 • P .aeruginosa
 • E.hirae
 • S.auereus
 • E.coli
 • E.coli K12
 • B.subtilis
Nipah virüsü, Domuz gribi, Çocuk Felci Virüsü, Halkalı Virüsler ve Tüm KORONAL hastalık virüslerine karşı çok etkilidir. Bütün patojenleri saniyeler içerisinde okside ederek öldürür.

Kullanım alanları

 • Tüm üst solunum yolu hastalıklarının tedavisinde
 • Tüm enfeksiyon hastalıkların tedavisinde
 • Üreme organları enfeksiyonlarında
 • Boşaltım sistemi enfeksiyonlarında
 • Koah, zature, astım gibi solunum yolu rahatsızlıklarında
 • Göz, kulak, burun, boğaz rahatsızlıklarında
 • Ağır metal zehirlenmelerinde
 • Cilt hastalıklarının tedavisinde
 • Yara / Yanık / Kesik tedavilerinde
 • Hastane bakterilerinin elemine edilmesinde
 • Ameliyat ve hastane ekipmanlarının sterilizasyonunda
 • Kanser tedavilerinde
 • Diş eti rahatsızlıklarında
 • Yumuşak doku zedelenmelerinde
 • Havadaki ve yüzeylerdeki patojenlerin dezenfeksiyonunda
 • Sudaki mikroorganizmaların temizlenmesinde
 • Antiseptik gerektiren uygulamalarda, ameliyatlarda
 • Kozmetik uygulamalarda
 • Veterinerlik uygulamalarında
 • Evcil hayvanların sterilizasyonunda
 • Tarım ve hayvancılıkta
 • Topraktaki zararlı mikroorganizmaların elemine edilmesinde
 • Zirai sulamalarda
 • Kimya sektöründe
 • İlaç sanayinde
 • Dezenfektan sektörlerinde
 • Havalandırma sistemlerinde
 • Yüzme havuzlarının suyunun temizlenmesinde
 • Balık akvaryumlarının sterilizasyonunda
 • İçme sularının sterilize edilmesinde
 • Atık suların rehabilitasyonunda
 • Kimyasal atıkların rehabilitasyonunda
 • Gıda üretim proseslerinde
 • Sanayi proseslerinde
 • Madencilikte
 •  
Diğer Özellikler
Stok KoduOrain-16
MarkaO'rain
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats app hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.