Froximun Zeolit Klinoptilolit Detoks

Görsel 1
EkoperiPuan : 422.133
Fiyat:
479,90 TL
Havale / EFT:
431,91 TL
79,98 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
BİR ALMAN MARKASI OLAN FROXIMUN ÜRÜNLERİ NEDİR?

Froximun ürünleri MANC ( Modified,Activated,Natural,Clinoptilolite) olarak bilinen madde içeren, vücudun detoksifikasyonunu sağlayan mineral bazlı medikal ürünler olarak patentlenmiştir. Froximun ürünleri sağlığımızı korumak için her gün kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Zeolit Klinoptilolit vücut tarafından emilim olmadan mide ve bağırsak bölgesinde hareket ederler, bir sünger gibi geçtikleri yerlerde bulunan çeşitli zararlı toksinleri kendilerine bağlarlar ve doğal yoldan vücuttan dışarıya atarlar.Froximun medikal ürünleri metabolize edilmez dolayısı ile herhangi bir yan etkisi yoktur.
Sindirim sistemindeki zararlı maddeleri kendilerine bağlama gibi özel bir kabiliyete sahip olmaları etki mekanizmasının temelini oluşturur. Bu medikal ürünler sayesinde vücut en düşük oranda toksinin bile emilimini yapmış olur. Daha önce vücudun biriktirmiş olduğu toksinler bağışıklık sisteminin çalışma sistemine uygun olarak yavaş yavaş vücuttan atılmaya çalışılır.
Froximun medikal ürünlerin, dış lokalize kullanımında çeşitli paket formları, pudra formu ve kapsül formu olmak üzere çeşitli preparatlardan oluşmaktadır. Tüm fomları  histamin ve diğer aminleri kendilerine bağlama ve dışarı atma ,kurşun,civa,sezyum emilimi özelliklerine sahiptir.Risk taşıyan iş yerleri ile ticari iş güvenliğinde fonksiyonel kullanılabilirliği güvenli olduğundan, ürünlerin kullanımı hızla artmaktadır. Şimdiye kadar Alman Tıbbi Cihaz Kanununca tanımlanan verilere uygun olarak hazırlanmış formülasyonunda ve kullanımında herhangi bir yan etki gözlemmemiştir.

Zeolit Klinoptilolit volkanik kökenli bir mineraldir. Deniz ve yer altı sularının, lavlar ile birleştiğinde oluşturduğu volkanik kayalarda oluşur.

Klinoptilolitin kimyasal formülü (Na0.5K2.5) (Ca1.0Mg0.5) (Al6Si30) O72.24H2O dur. Açılımı Hidrate Sodyum Potasyum Kalsiyum Alumüno Silikat, kısaca Potasyum-kalsiyum-sodyum Alumino silika’dır.
Zeolit Klinoptilolit’in  yapısındaki Na+, K+, Ca+2 ve Mg+2 iyonları değişebilir iyonlar olarak bilinmektedir. Bu iyonlar, aluminosilika yapısını bozmadan, sulu solüsyonlardaki diğer katyonlar ile kolayca yer değiştirebilmektedir. Bu olay iyon değişimi ya da katyon değişimi olarak bilinmektedir. Amonyum, kurşun, civa ve diğer ağır metaller gibi zararlı elementlerle yer değiştirerek temizlik yapmaktadır
Kinoptilolit (zeolit), çeşitli toksinler, mantarlar ve ağır metaller için bir mıknatıs görevi görür ve iyon değişimi sayesinde kendi bünyesine hapseder. Hapsolmuş ağır metaller ile klinoptilolit vücuttan atılır.
Klinoptilolit Ca ( Kalsiyum yönünden çok zengin olduğundan dolayı yara için gerekli kalsiyum kaynağı da oluşturur.
Klinoptilolit;
 • Antiviral
 • Antibakteriyel
 • Antifungal
 • Absorban
 • İyon Değişimi
özellikleri mevcuttur.

FROXIMUN TOXAPREVENT MEDI PLUS NEDİR?
Froximun Toxaprevent Medi Plus’ın etkin maddesi Zeolit Clinoptilolit’tir. Froximun Toxaprevent Medi Plus hiçbir kimyasal madde içermeyen organik mineraldir.

Froximun Toxaprevent Medi Plus’ın ana etken maddesi Zeolit Clinoptilolit, vücuda girdiği andan itibaren kana karışmadan, geçtiği yol üzerindeki toksinleri, asitleri, civa, amonyum, kurşun gibi ağır metalleri kendinde toplar ve kendindeki Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum ve Potasyum’u toksinli ortama bırakır ( İyon Değişimi ) . Kendinde topladığı tüm toksin ve asitler dışkı yoluyla vücuttan dışarı atılır. Tıpkı bir temizlik hizmetlisi gibi geçtiği bölgeyi arındırır. Ayrıca Froximun Toxaprevent Medi Plus extra kalsiyum ve magnezyum karbonat ile de zenginleştirilmiştir.

FROXIMUN TOXAPREVENT MEDI PLUS ETKİLERİ
 • Ağızdan alındığı andan itibaren geçiş yolları üzerindeki her noktayı temizleyerek bağırsaklara kadar iner. Vücudu tahriş eden zehirleri ve kirleticileri kendine bağlar ve bağırsak yolu ile dışarıya atılmasını sağlar.
 • Vücudu kirletici ve tahrip edici maddelerin tahliyesini sağlar.
 • Asit ve Ph düzenleyici etkisi vardır. Bu şekilde Sindirim sisteminin düzenlenmesine ve mide duvarlarının korunmasına yardımcı olur.
 • Toksin ve ağır metalleri kendine çekerek organların temizliğini sağlar. Bu şekilde üst ve alt sindirim sistemi hastalıklarının önlenmesine yardımcı olur.
 • Toz şeklinde bardak içerisinde eritilerek içildiğinden, ilk önce temas ettiği yer ağız, dişler ve boğazdır. İçildiği andan itibaren ağız ve ağız boşluğuna yapışır. İyon değişimi sayesinde ağızda koku yapan tüm toksinleri ve yara yapıcı tüm bakteri, mantar ve ağır metalleri kendine çekerek, kendindeki Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum ve Potasyumu ortama bırakır. Bu bölgedeki toksik maddeleri kendine bağlayarak, Ağız Kokusunun giderilmesine ve Ağız Yaralarının iyileşmesine yardımcı olur.
 • Kanser hastalarında kemoterapi sırasında veya hastalıklarından dolayı fazla ilaç kullanan kişilerde rahatlıkla kullanılır.
 • Hiçbir ilaç ile olumsuz etkileşimi yoktur. Kemoterapi hastaları ya da çok ilaç kullanan kişilerde ilaçların olumsuz etkileri ve toksik maddeleri vücutta birikmektedir. Hastayı daha fazla hasta eden ve en çok da böbrek üzerinde biriken bu maddelerin dışarı atılmasına ve organların temizlenmesine yardımcı olur.
 
 
Diğer Özellikler
Stok KoduFrox-Zeo
MarkaFroximun
Stok DurumuVar
                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats App hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.