Değişim Dönüşüm Programı- 4 Hafta

Değişim Dönüşüm Programı- 4 Hafta
Görsel 1
EkoperiPuan : 563.483
Fiyat:
699,90 TL
Havale / EFT:
664,91 TL
5.0 1
699.90 www.ekoperi.com
116,65 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kargo Bedava
Ayla Yaren ile
DEĞİŞİM DÖNÜŞÜM ÇALIŞMASI 
re: 4 hafta.
Bu çalışma odlukça güçlü ve taşları yerinden oynatacak bir çalışmadır. Sadece değişime hazırsan gel!
Yaşamınızda benzer döngüler yaşıyorsanız, bir türlü çözülemeyen sorunlarınız varsa, bir türlü yeterince mutlu ve doyumlu hissedemiyorsanız, ‘mutluyum ancak bir şey eksik’ diyorsanız, ‘yaşamda bir amacım olmalı o nedir’ diye soruyorsanız bu çalışma size göre olacak.
Ben kimim: Öncelikle profesyonel yönetici, yatırımcı kimliğim ile 25 yılı aşkın bir süredir iş dünyasındayım. 18 sene evvel yaşamımın sorgulayıcı ve bir o kadar zorlayıcı ve yorucu bir dönemine girmiştim. Acı çekerek olgunlaşma kodlaması bende de vardı ve bunu yaptığım çalışmalar, aldığım dersler, katıldığım eğitim programları sayesinde tamamen yaratımını iptal ettim. Yaşamımda kolaylıkla tezahür ettirme dönemi böylece başladı. (Tabi hemen değil).  EFT, NLP, kristaller, pandül, Theta, TET, meditasyon, chigong, yaşam koçluğu, yeni dünya şifa kodları ve bunun gibi bir çok eğitim aldım, almaktayım ve bir çoğunun profesyonel sertifikalı uygulayıcısı oldum.  Çok severek aldığım tüm eğitimleri özel seanslarımda ve bu değişim dönüşüm programında kullanıyorum. Zira bütünsel yaklaşıma inananlardanım. Sigara bıraktırmaktan, kekemelik, diş sıkma, kaygı v.b. gibi bir çok fiziksel olmayan sorunda gerek yüz yüze gerekse online/canlı olarak destek olabiliyorum.  
Neler içeriyor ve nasıl devam ediyor: Çalışma da yukarıda bahsettiğim birçok tekniği kullanmaktayım. Bu çalışmada kiminin endişesi kiminin korkuları kimininse ilişkileri, paraya bakış açısı şifalanır. Yeter ki  ‘ben hazırım’ deyin. Çalışmaya katılmak isteyenlerden kısa (15 dak kadar)bir whats app’ten görüntülü ön görüşme talep etmekteyim. Bunun sebebi gerçekten değişip dönüşmek isteyen kişileri programa dahil etmek istemem. Zira günlük 15 dakika çalışma ile bile inanılmaz bir değişim dönüşüm yaratacağınızı biliyorum. Bir taraftan bu çalışmaları yapmaya gönüllü olmanız gerekiyor. Kimi zaman 15 dakika sessiz oturmak, kimi zaman ‘anne affetme ritüeli’ gibi birçok çalışma olacak içinde. Kimi zaman mucizeler için sayılar okuyacak kimi zaman aynada kendimizi seveceğiz. Her gün mutlaka 15 dakika da olsa çalışma olmalı ve bunu yapabilecekler bu programı almalıdır. Zira beyin tekrardan öğrenir.  İlk haftalarda kalp duvarı temizleme, enerji alanı, aura, çakralar v.b. gibi bir ‘fabrika ayarları’ J üzerinde çalışacağız. Fabrika ayarlarımıza geri dönünce yeni kodlamaları/davranış kalıplarını programımıza dâhil edeceğiz. 4 hafta sonunda epey farklı çıkacağız yolculuktan. Tabii siz hazırsanız!
Ayrıca 2 ayrı seans şeklinde çok güçlü bir çalışma olan ‘Şifa Odası çalışması’ programa dâhil edildi ve çok mutluyum zira bu güçlü şifa enerjisini her katılımcıya yükleyebileceğiz. Normalde sadece bu şifa odasının katılım bedeli aylık 500 TL iken bu çalışmanın içine dâhil edilmiştir.
Nasıl? Yapacağımız çalışmalar 2-3 gün ara ile bazen her gün size whats app ten ses dosyası, yazılı veya video şekilde gelecek. Yaptığınız çalışma sonuçlarını, soracaklarınızı günlük olarak yine whats app ten danışabileceksiniz. Her katılımcı tek tek takip edilecek, yaşadığı sorunlar varsa üzerinde geçilecek, odaklanmak istediği noktaya odaklanılacaktır. Gireceğiniz bir toplantı öncesi, yapacağınız özel bir görüşme öncesi destek alacak öğreneceğiniz teknikleri uygulayabileceksiniz.
Bedeli:  Kredi kartı ile 700 TL. (Şirket veya şahıs faturası için bilgilerinizi iletebilirsiniz)
Havale ile: 600 TL’dir.
Bu programa her an başlayabilirsiniz:  Grup çalışması haricinde özel bir tarihte başlamak isterseniz de bu mümkündür. Sadece ücretlendirme farklıdır. Bana danışabilirsiniz.
Ödeme biçiminizi belirtmeniz durumunda whats appten gerekli linkler gönderilecektir.
Sonucu:  Hazırsanız dönüşeceğiniz, yenileneceğiniz. Ayrıca bu çalışma sonunda arzu edenlere, @Temiz Bilinç tarafından düzenlenen katılım belgesi print edilebilir şekilde e-posta ile ulaştırılacaktır.
m sorularınızı whats app ten yazarak veya sesli mesaj göndererek bana iletebilirsiniz.
Ya şimdi yaşamınızı tamamen baştan tasarlayabilseydiniz?
Ayla Yaren
Bilinçaltı Sistemler Danışmanı
 
 
Diğer Özellikler
Stok KoduKT-10092020
MarkaAyla Yaren
Stok DurumuVar
                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats app hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.