50 gr. Kristal taşlar. Su canlandırma- İçecek canlandırma- Şifalı su hazırlama- 50 gr.

Fiyat:
79,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Evinizin bir köşesine koyacağınız taşlar ile radyasyondan korunma & Tarım ilacı temizliği
444,00 TL
381,00 TL
%14,2
Zeolit klinoptilolit takviye edici gıda. Tablet halindedir.
260,00 TL
Toz halde zeolit klinoptilolit.
357,00 TL
Kristal taşlar  binlerce yıldır şifa  çalışmalarında, çakraların açılmasında, suyu enerjik hale getirmede kullanılır. 

YAŞAMIMIZIN OLMAZSA OLMAZI; SU!

Suyun daha doğrusu tüm sıvıların bir hafızası vardır. Su sadece aşağı doğru akmaz. 8 yani sonsuzluk hareketi çizerek aşağıdan tukarı da hareket eder. Su içindeki değerli mineralleri ve şifa enerjisini ancak CANLI ise aktarabilir.

Su kaynağından alındıktan sonra 6-8 saat içinde moleküler olarak donar yani molekülleri birbirine yapışır. Bu su artık bedeninize faydasını yitirmiştir. Bedeninizin canlı, hafızasını korumuş olan, hücrelerinize içindeki mineralleri verebilecek incelikte molekül yapısına sahip suya ihtiyacı vardır. Oysa moleküler yapısı donmuş su bunları sağlayamaz. 1950'li yıllarda bir Rus bilim adamının tesadüfen bulduğu gibi suyu manyetik gücü yüksek mıknatıslarla veya sürahide bulunduracağınız kristallerle yeniden canlandırmak mümkündür.
1 litre civarında bir sürahi için  50 gramlıklardan da faydalanabilirsiniz. 

Kullanımı: Bir çok kişi direk suyun içine kristallerini  koymakta. Ancak biz bunu  yine de ikinci seçenek olarak öneriyoruz. Birinci seçenek ise  suyunuzu bir cam kavanoza koyup etrafını kristallerle kaplamanız. bu suya 'iksir su' diyoruz. Bu suyu  içeceğiniz suların içilerine  katabilirsiniz. Maya gibi düşünün. Suyunuzu  'iksir su' ile mayalayabilirsiniz.  Eğer  kristallerinizi sürahi  dışında tuıtacaksanız, 1  gün veya gece  cam  dışında da bekletebilirsiniz.  Sürekli aynı sudan bir miktar alıp bir miktar  ekleyerek kullanabilirsiniz. 

NOTLAR:
*1. fotoğraftakiler  100 gram kadar, 2. fotoğraftakiler  50  gram kadardır. +/- % 10 olabilir. 
*Görsellerin aynısı gelmeyebilir  taşlar karışık olacaktır. 
*Gelen taşlarınızı geçmiş anı/kirlerinden temizlemek için en az 15 dakika  sirkeli,  tuzlu  suda bekletiniz. Arzu ederseniz bir gece   pencere önünde  ay ışığının  manyetik ışınlarına  maruz bırakabilirsiniz.  Aynı şekilde  temizlenecektir. 
Şifa olsun.. 
Ekoperi
Sağlıklı ve  Doğal  Yaşam  Peri'niz... 

 


 
Diğer Özellikler
Stok Kodu50 gr. taş
MarkaMarkasız
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats App hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.