3 LÜ PAKET - Radyasyon İçin Zeolit Taşları -450 gr. x3

3 LÜ PAKET - Radyasyon İçin Zeolit  Taşları -450 gr. x3
3 LÜ PAKET - Radyasyon İçin Zeolit  Taşları -450 gr. x3
3 LÜ PAKET - Radyasyon İçin Zeolit  Taşları -450 gr. x3
3 LÜ PAKET - Radyasyon İçin Zeolit  Taşları -450 gr. x3
3 LÜ PAKET - Radyasyon İçin Zeolit  Taşları -450 gr. x3
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
EkoperiPuan : 52.250
Fiyat:
64,90 TL
Havale / EFT:
61,66 TL
64.90 www.ekoperi.com
10,82 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
3'LÜ PAKET ZEOLİT TAŞLARI 

Evinizde  radyasyon atımına destek için. 

 
Bir pakette:  450 gram  bulunur.  Kutudan 3 paket çıkacaktır.  Her bir paket  30 m2. bir oda için yeterlidir.  Ancak yüksek/sürekli radyasyon yayıcılar mevcut ise (Örn; mikrodalga, çamaşır, bulaşık makineleri, saç kurutma, ütü, cep telefonu, modem, sürekli açık TV, bilgisayar v.s.  ) bir kaç tane kullanmanız tavsiye edilebilir. 

EVİNİZDE  RADYASYONA KARŞI  ZEOLİT


Tamamen   doğanın  300 milyon yıl içinde  oluşturduğu son derece değerli bir mineral Zeolit.   Volkanik kayaların tuzlu su ile etkileşiminden oluşuyor. Klinoptilolit cinsi aynı zamanda  insanların bedeninden ağır metalleri, radyasyonu ve zararlı hücreleri, bakterileri atmak için kullanılıyor.  

Evimizdeki elektromanyetik alandan kaynaklanan radyasyon inanılmaz boyutlara ulaşabilir. Sürekli açık  olan elektrikli cihazlar sürekli elektromanyetik alan üretirler.  Evimizdeki yeşil bitkiler  maalesef yeterli temizliği yapamazlar.   12 saat açık  bilgisayarlar, TV’ler,  çamaşır, bulaşık makineleri, elektrik süpürgeleri, saç kurutma  makineleri. Daha nice elektrikli aletler. Instagram hesabımızda  elektrikli aletlerle yaptığımız testleri  görebilirsiniz.

Radyasyonu  yaşadığınız mekanlarda  bir miktarda olsa  yok etmek  aslında  çok ta zor değil. Tabii ki  elektrikli aletleri kullanmadığınız zaman kapatınız, tabii ki  mikro dalgada bir şey ısıtırken yanında durmayınız, tabii ki yeşil  bitkileriniz olsun ancak  Çernobil dahil Dünyada  gelmiş geçmiş neredeyse tüm radyoaktif  afetlerde radyasyonu bertaraf etmek için kullanılmış Zeolit. Hatta radyoaktif atığa maruz kalmış suların temizliğinde dahi kullanılıyor. Bizim topraklarımız  toplam Zeolit  rezervlerinin % 40’ına sahip olmasına karşın ne yazık ki bir çok bilgi yeni ulaşıyor bize. Zeolit gibi değerli bir madde artık çok makul fiyatlar ile  bizlere ulaşıyor. Kullanımın hızla  yayılacağı kesin.

Zeolitin evde radyasyon temizliği ve korunması için kullanımı:
Zeolit taşlarının bir  kasenin içine koyup odanızın köşelerine koyun. Özellikle  yatak odalarına, TV, bilgisayar, tablet,   gibi  yoğun elektronik aletlerin kullanıldığı yerlere yerleştiriniz. 2 ayda bir  gün ışığına çıkarıp   5-6 saat bekletiniz.  Yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz.  Kullanım önerileri için YOUTUBE EKOPERİ   kanalımızı ziyaret  edebilirsiniz. Buraya tıklamanız yeterli. Kanalımızdaki bir çok bilgiden faydalanmak için abone olabilir hatta 'abone ol' butonunun  yanındaki zile tıklayarak bizden haberdar olabilirsiniz. 

Sağlıklı günlere..


 
Diğer Özellikler
Stok Kodu3 lü paket radyasyon
MarkaTusorb
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats app hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.