% 100 doğal Zeolit Bakım Tozu

% 100 doğal Zeolit   Bakım  Tozu
% 100 doğal Zeolit   Bakım  Tozu
Görsel 1
Görsel 2
Fiyat:
55,99 TL
55.99 www.ekoperi.com
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Evinizin bir köşesine koyacağınız taşlar ile radyasyondan korunma
64,90 TL
Sebze,meyve,tahıl yıkamada ağır metal, radyasyon, tarım ilacı arındırmak için
39,90 TL
Sebze,meyve,tahıl yıkamada ağır metal, radyasyon, tarım ilacı arındırmak için
13,90 TL
65  mg toz halde. 

Ev Hayvanlarınızın Yaralarını Doğal Yolla İyileştirin


Askerleri  için bir çok  ordu içinde zeolit olan bantlar kullanmış vakti zamanında.  Sav aş meydanlarında  acele kanı durdurmak için  etkin bir madde olan zeolitin daha sonraları  yara iyileştirmedeki  başarısı da  görülmüş. Yapılan bir çok bilimsel çalışma insan   sağlığında olduğu kadar hayvan sağlığında da  oldukça başarılı  bulmuş bu tamamen doğanın bize bahşettiği maddeyi. Bir çeşit ve saflık oranı çok yüksek zeolit olan Klinoptilolit  aslında ziraat ve tarımda epey kullanılmış. Danaların doğurganlık kapasitesinde artış, tümörlerde azalma ve açık yaralarda iyileşme gözlenmiş.  Fareler üzerinde yapılan deneylerde özellikle solucanlarla/parazitlerle enfekte edilen farelerde  solucanların büyümeyi durdurduğu görülmüş.  

Çernobil ve Fukushima  nükleer felaketlerinden sonra toprak ve suyun zeolitle arındırılmaya çalışıldığı biliniyor.
Yara tozu olarak bir çok ülkede insan ve hayvan sağlığı için kullanılmaya başlanan  bu değerli madenin % 40  Dünya rezervi Anadolu topraklarında desem herhalde yine  şaşırmayacağız. 

Amerikalıların ünlü amazon.com unda  dahi satılan bu etkin  madde aynı zamanda  Avustralya ve Almanya’da da bir miktar bulunuyor.  Bizden önce davranıp ürün haline getirip piyasaya sürmüşler bile. Bizdeki kaynaklar Dünyadaki en temizler arasında yer alıyor. Özellikle Manisa Gördes’teki en temiz kaynaklardan.
Hal böyle iken  kendi ev hayvanlarımız ve bedenimizin  sağlığı   için  başvurmamız gereken en doğal malzemelerden bir tanesi klinoptilolit zeolit.
Egzama, dermatit, herpes v.b. gibi bir çok cilt hastalığında etkisi  bilimsel  deneyler ile  kanıtlanmış  zeolitin. 
Uygulanışı:
Kuru halde: Bir miktar zeolit tozunu açık yaraya dökünüz.   Dilerseniz  bantlayabilir veya bandaj ile sarabilirsiniz. Günde  2 kere tekrarlamanız önerilir.

Egzama v.b. gibi  cilt sorunlarına:  Mümkün olduğu kadar sık  ıslak  pamuk  zeolit’e batırılarak sürülür.
Şifa  olsun….


 
Diğer Özellikler
Stok KoduZeo-yara-01
MarkaTusorb
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
                                  
Anasayfa |                     Müşteri Hizmetleri                                                    Ekoperi'niz her zaman yanınızda! 
Hakkımızda                  Mesafeli Satış Sözleşmesi                                       Whats app hattımız: 0532 240 5566 
İletişim |                         İade Şartları                                                              E: merhaba@ekoperi.com
 
                                  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.